Лучшие семена для Вашего сада-огорода!

Моя корзина

В корзине нет товаров

Технологія вирощування помідора

Вирощування розсади.

При вирощуванні розсади помідора дуже важливо використовувати легкий субстрат (торф або кокосову стружку) або легкий грунт, а також можна змішувати між собою ці компоненти. Вирощувати розсаду помідора можливо двома способами:

- прямий висів насіння в горщик або касету;

- через пікірування.

Висів насіння проводиться на глибину 0,5-1,0 см.Розсада помідорів

Для дружнього отримання сходів температура повинна бути 23-24 С. Для кращого проростання насіння і скидання насіннєвої оболонки сім"ядолями краще використати агроволокно або перфоровану плівку, якими накривають наші горщики або касети. Після отримання 20-30% "петельок" ми прибираемо плівку або агроволокно, знижуемо температуру повітря до 20С, при вологості повітря близько 80-90% і вмикаемо освітлення.

Важливо: При висіві насіння потрібно вимірювати температуру субстрату, а не повітря

При зимових строках посіву помідора, для отримання якісної розсади рекомендується використовувати досвічування на висоті 2 метра над рослинами. Мінімальна інтенсивність освітлення для вирощування розсади помідора складає 100 Ватт/ м2. Для цього використовують лампи потужністю 400 або 600 Ватт.

При вирощуванні розсади взимку краще за все використовувати горщик об"ємом не менше 0,5 літра,які ви можете придбати в нашомі інтернет магазині "Барвинок" на вкладці все для розсади. Це дає нам можливість отримувати розсаду з 7-8 справжніми листками і добре розвиненою корневою системою.

Така розсада краще переживає стресові умови після пересаджування в теплицю на постійне місце.

Чим пізніше ми проводимо висів насіння, тим молодша розсада може бути використана з меншою кількістю листків і може бути вирощена в меншому об"ємі горщика або касети.

При вирощуванні розсади дуже важливо приділяти увагу як клімату в теплиці так і живленню рослин, при правильному складанні поживного розчину дуже важливо знати електропровідність (ЕС) поливної води,чим даний показник нижче, тим більше корисних солей може бути доступний рослинам.

Важливо: Оптимальний показник ЕС поливної води для вирощування помідора складає 0,4-0,7 мСм

Після виходу першого справжнього листка, рослина починає засвоювати елементи живлення, що знаходяться в субстраті. Для цього ми рекомендуємо з кожним поливом вносити добрива для збалансовоного розвитку рослин. В таблиці приведені орієнтовні норми із розахунку на 10 л. води. Добрива представлені на вкладці мінеральні добрива в інтернет магазині "Барвинок".

Норми

 Важливо: Розсаду помідора неможна поливати "чистою" водою - тільки з добривами!

При вирощуванні розсади дуже важливо правильно проводити поливи.

Розсаду необхідно поливати по потребі, щоб буквально "примусити" корневу систему рослин "шукати" вологу. При правильному поливі весь об"єм горщика або касети заповнені корневою системою.

Висаджування розсади і стратегія поливів 

Під основний обробіток грунту, восени, бажано вносити органічні добрива. Помідор дуже добре реагує на внесення перегною, а от свіжий навоз може викликати активний ріст культури на старті, що може призвести до "жирування" рослини помідора.Також органічні добрива покращують структуру грунту в теплиці.